1 10CT TDW 10K розово злато дијамантски ореол прстен
Неодамнешно

1 10CT TDW 10K розово злато дијамантски ореол прстен

DEN 2559.84

Достапно на барање

Изработено во злато од роза од 10 килограми, почестете ја жената што ја обожавате со овој прстен од нејзините соништа. Окото е привлечено кон кластерот на треперливи тркалезни дијаманти во центарот на стилот. Заокружена рамка на ореол со помали дијаманти со акцент го обвиткува центарот на кластерот во пенлива прегратка. Империјал 1/10 CT TDW 10 K розово злато дијамантски ореол прстен.

Повеќе детали

Избор на купувачи