Канзас Jayејхакс официјална 15 фрли перница, секоја од нив
Неодамнешно

Канзас Jayејхакс официјална 15 фрли перница, секоја од нив

DEN 319.84

Достапно на барање

Одлично како акцент на спалната соба, или за семејната соба додека ја гледате играта, оваа официјална 15 "x 15 " фрли перница од северозапад е направена од траен материјал за памучна патка со полнење поли-влакна. Перниците доаѓаат во примарни тимски бои со смело лого во центарот. Официјална перница од Канзас 15 „Фрла перница : Карактеристики на тимското лого и бои се изработени од 100 проценти памук исполнет со 100 проценти полиестердимензии : 15„ x 15 “чиста самоимиран.

Повеќе детали

Избор на купувачи