Одлична вредност ситно рендан остри сирење од чеда, мл
Неодамнешно

Одлична вредност ситно рендан остри сирење од чеда, мл

DEN 35.52

Достапно на барање

Подобрете ги вашите омилени рецепти со добро саканиот вкус на нашата голема вредност ситно рендан остри сирење од чеда. Овој пакет со голема вредност Ситно рендан остри чеда сирење е богат, без глутен извор на калциум и протеини, а четирите чаши здрава добрина во секоја торба се уредно содржани со лесна заптивка што помага во одржување на оптимална свежина помеѓу порциите. Комбинирајте грст од ова сирење со сол, бибер, млеко, брашно, путер и тестенини од лактот во тенџере за да направите сирење со уста или готвење кромид, црвена и зелена пиперка, јајца, грст коцка шунка и дарежлива Количината на ова ситно рендан сирење заедно во тава за да создадете ароматичен, меки, западен омлет што ќе ве натера да се вратите за повеќе. Само една торба содржи 16 порции сирење со вкус, кои можат да потекнуваат само од премиум состојки комбинирани преку процес што се држи до висококвалитетни стандарди. Уживајте во одличниот вкус на нашата голема вредност фино уништено остри сирење од чеда, денес! Производите со голема вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, висококвалитетни намирници и опции за потрошувачка на домаќинството. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Одлична вредност ситно рендан остри сирење од чеда. Ароматично остриот чедар сирење ситно рендан до совршенство. Добар извор на калциум и протеини. 16 унци од нашето ситно рендан сирење е еквивалентно на околу 4 чаши. Без глутен. Резултатната пакување помага во одржувањето на свежината помеѓу порциите.

Повеќе детали

Избор на купувачи