Трговска марка ликовна уметност полна месечина во Водолија Канвас уметност од Курт Шафер
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност полна месечина во Водолија Канвас уметност од Курт Шафер

DEN 768.00

Достапно на барање

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Полна месечина во Водолија“ платно уметност од Курт Шафер : Уметник : Курт Шафер. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе детали

Избор на купувачи