С. Поло Асн. Microfе женски микрофибер без ознака се наметнува градник со печатење
Неодамнешно

С. Поло Асн. Microfе женски микрофибер без ознака се наметнува градник со печатење

DEN 3.00

Достапно на барање

САД Поло Асн. Women'sенски 3 пакувачки микрофибер, сет на градник. Сетот доаѓа со еден црн градник, еден светло розов градник и еден црно вселенско печатење. Прилагодливи ленти за рамо за лого. Затворање на задната кука и очите. Притиснете го градниот градник со подножје. 3- Пакувајте, притиснете го, бесплатно означете, подложете.

Повеќе детали

Избор на купувачи