Маица за момче Мики Маус и маица за момче и печатено француски сет на облека од Тери шорцеви, 2-парчиња, 12м-4Т
Неодамнешно

Маица за момче Мики Маус и маица за момче и печатено француски сет на облека од Тери шорцеви, 2-парчиња, 12м-4Т

DEN 1.00

Достапно на барање

Дво парче дете сет со мета во која се наоѓа Мики облечен во очила за сонце е симпатично комбо за момчиња. Вклучува маица и шорцеви. Маица : екипаж; кратки ракави; Контраст графички однапред; Сплит полите. Шорцеви : еластична половината; ПРИНЦИЈА НА БЕЗБЕДНОСТ. © Дизни, сите права се задржани. Маица : 100% памук; Шорцеви : 60% полиестер/40% памук. Машина за перење. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 1.67
Пофалбата: