Бело марка женско макси здолниште
Неодамнешно

Бело марка женско макси здолниште

DEN 351.68

Достапно на барање

Maxенски макси здолниште на белата марка ќе ве натера да изгледате без напор шик. Ова макси здолниште се наоѓа удобно на половината, со својата еластична лента за половината и тече надолу за да создаде елегантен изглед. Со 2 предни џебови ова здолниште е стилско и функционално. White White Max Maxi Maxi Skirt добро се спарува со кој било врв, така што е совршено за секоја пригода. Maxенски макси здолниште на бело Марк. 95% полиестер/5% спандекс. Предни џебови. Еластична половината. Макси Ленгт. Машинско миење ладно.

Повеќе детали

Избор на купувачи