Нема граници високиот западен чизми на жените
Неодамнешно

Нема граници високиот западен чизми на жените

DEN 799.84

Достапно на барање

Класичен силуета висок западен му дава начин на модерен стил со деталното везено горно лесно спарено со какви било граници без граници високиот западен чизми. Се лизга на. Мекиот човек го направи материјалот горе. Детален бод горниот. Удобна меморија од пена. TPR Outsole со Faux Stack Hel.

Повеќе детали

Избор на купувачи