Nsn внатре
Неодамнешно

Nsn внатре

DEN 319.84

Достапно на барање

Чувајте ги површините чисти во индустриски околини со алатки за чистење Skilcraft Flexsweep со конекторот Flex-Power. Лесното тресење на лопатките го удвоиме животниот век на стискањето со тоа што ќе се овозможи употреба на обете страни на сечилото. Спецификации на материјал за обложување : Неопренобл Ширина : 24 "Материјал за рачка : Металхандл Тип : директно- SKU : ZX9 SSN61629 NSN6827627 59 x 24 in. Flex Sweep Squeegee со рачка и сечило, црна.

Повеќе детали

Избор на купувачи

РАЧКИ-ТАУПЕ
Неодамнешно
РАЧКИ-ТАУПЕ
Достапно на барање
DEN 2.00
Пофалбата: