Дениз жени широка ширина Rhinestone се лизгаат на прилично украсни сандали со блок потпетици
Неодамнешно

Дениз жени широка ширина Rhinestone се лизгаат на прилично украсни сандали со блок потпетици

DEN 2.33

Достапно на барање

Направете моќна изјава во оваа цветна Денис лизгачки сандали со прекрасно извајана блок потпетица. Нејзината 1,5 ”ниска потпетица и сложениот дизајн е сигурно дека ќе биде тренер на главата каде и да одите. Завршени со сјај и рингестонс, ќе бидете живот на забавата во овие сребрени украсни блок-потпетици со додадена долгорочна удобност на амортизирана манџа. ** За производителот ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и големо работење во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Купувачи на внимание : Пронајдете поголем избор на широки стилови на ширина на нашата веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака, бесплатна размена, 365 дена лесно враќање и приоритетна испорака на сите производи. Метална синтетичка ткаенина. Широк (Д). 1,5 "ниска потпетица. Украсени извајани блок -потпетици. Лизгајте се на перничените табани. Максимален ѓон на влечење гума.

Повеќе детали

Избор на купувачи