Машки хавајски Кошули Лабава Фит Градиент Боја Точка Печатење Повик Копче Надолу Краток Ракав Ревер Маици Летна Плажа Мода Партија Бели Л
Неодамнешно

Машки хавајски Кошули Лабава Фит Градиент Боја Точка Печатење Повик Копче Надолу Краток Ракав Ревер Маици Летна Плажа Мода Партија

DEN 779.84

Достапно на барање

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА STORE Vsssj STORE STORE ZSSJ Е ФОКУСИРАЊЕ на жените мек, Растеглив и лесен материјал; удобен за носење.П2 : Дали ќе се намали или избледи?А2 : имавме направено некој тест и тој нема да се намали или избледи по миењето.П3 : дали има лош мирис или ве чеша?А3 : нема лош мирис; Изработен од мек и мазен материјал, нема да ве чеша и е удобен против кожата.П4 : дали е иста боја како на сликата?А4 : се трудиме најдобро да ја направиме бојата што е можно попрецизна са. Поради разликата во резолуцијата на екранот, може да се појават некои разлики во бојата, вашето разбирање би било високо ценето!П5 : како да го исчистите?А5 : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, забранете белење, користете кеси за перење ако користите машина за перење. ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ : Ве Молиме не ја избирајте вашата стандардна големина при нарачката. Ова не СЕ големи димензии! Погледнете ги табелите со големини во нашата галерија со слики од левата страна за да ја пронајдете вашата совршена големина. Во спротивно, може да се случи кошулата да работи премногу мала, па дури и преголема за вас (особено за големини ОД XXL). Градите : од пазувите до пазувите. Директно-Не Должина на обемот : Од рамото. МАТЕРИЈАЛ : Лесен, Тенок фит, се протега удобната мека ткаенина обезбедува кожата да не биде оштетена, одлична еластичност, добро исечена, погодна за многу форми на телото. КАРАКТЕРИСТИКА : Ние Сме Специјализирани За Печатење Дизајни Директно На кошули. Вашата сопствена кошула е рачно изработена и дигитално испечатена со еколошки мастила за облека и користи систем за висока топлина и притисок што резултира со јасна и дефинирана завршница која исто така е отпорна на избледување. НАТПРЕВАР : тоа е лесна, еластична и дише маичка која е одлична за трчање, планинарење, летови, секојдневно носење, вежбање, јога, лежење, трчање, џогирање, теретана, вежбање, одење и многу повеќе. ПРИЛИКИ : Нашите кошули се совршени за секојдневни прилики, како што се одмори на плажа, забави, излети, активности на отворено и многу повеќе. Без разлика дали си играте со пријателите или поминувате опуштен викенд со семејството, нашите кошули ќе направат да изгледате одлично во секој амбиент. УСЛУГИ : секој проблем во врска со нашиот производ, ве молиме слободно контактирајте не. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. €Клучни Зборови} Машка Работна Облека Кошули Долг Ракав;Менс Копче Надолу Кошули Краток Ракав Xlt;Хенли Кошули За Мажи Долг Ракав 2x;Машки Западни Кошули Високи;5xl Руно За Мажи Големи И Високи Камо;Опремени Теретана Кошули Мажи;Мажи Маици Кошули Сите Бели;Маица За Мажи Продажба;Голф Кошули За Мажи Полиестер;Голема И Висока Графичка Маичка 4xl;Машки Западни Кошули Прилепува Долги Ракави На Дозвола;Машки Маици Со Џебови 5 Пакет Или Повеќе;Црни Кошули За Мажи Пакет;маици со Долги Ракави за Мажи Чистење;машки графички Маици Под 1 10 2xl;Кошули Со Копчиња За Мажи 2x;Машки Кошули Секојдневен Стилски;Момчиња Копчиња Кошули Големина 7;. ●Клучни Зборови < Маици Со Долги Ракави За Мажи 4 Пакети;Маици За Мажи Во Облека;Маици За Машки Пакувања;Долни Кошули За Мажи Црни;Поло Маици За Мажи Дозвола;Оксфордски Кошули за Мажи 4x;Маици За Мажи, Графички Дизајн;Графички Маици За Мажи Спакуваат Две;Маици За Мажи Знаме;Кошули Со Копчиња За Жени Црно-Бело;Долги Ракави Хенли кошули За Мажи;машки Маици 6 Пакет;Маици За Маици менс 4х;Христијански Кошули За Мажи Во Облека;Кошули За Вежбање За Мажи 5 Пакет;Машки 4хл Маица Во Облека;Ленени кошули за мажи 3х;Маици За Мажи Долг Ракав;.

Повеќе детали

Избор на купувачи