адвиикд Црн Дуксер Женски Женски Дуксер Од Екипажот Череп Графички Маици Врвни Пуловери Со Долги Ракави Преголеми Џемпери Машки Шорцеви
Неодамнешно

адвиикд Црн Дуксер Женски Женски Дуксер Од Екипажот Череп Графички Маици Врвни Пуловери Со Долги Ракави Преголеми Џемпери Машки

DEN 415.84

Достапно на барање

Женските Дуксери Пуловер Жените Сакаат Дуксер Со Преден И Заден Дуксер Секојдневна Туника Женска Лесна Качулка ве Молиме споредете со вашата детална големина пред да ја купите! . Во зависност од поставките на компјутерот и мониторот, бојата може да биде малку поинаква. Поради рачно мерење, дозволете разлика од 1-3 см. Материјал : Полиестер, Еластичен, Мек И Дише Материјал, Уникатен Дизајн, Удобен За Носење. Карактеристики : Лабава Секојдневна Дуксерка Со Пуловер, Многу Погодна За Секојдневно. Забелешка : Ве Молиме Проверете Ја Нашата Детална Табела Со Големини На Последната Фотографија На Сликата На Производот Или Прегледајте Ги Во Описот На Производот. Добар Избор За Пријатели, Љубовници, Родители, Братучеди, Деца И Членови На Семејството. Одличен Подарок За Секојдневниот Живот. Облечете Го, Соберете Го Вашиот И Забавувајте Се!. Овој Костим Е Погоден За Семејство, Шопинг, Музички Фестивали, Карневалски Носии,.

Повеќе детали

Избор на купувачи