Tru само женски плус големина двојна кошула графичка долман тета
Неодамнешно

Tru само женски плус големина двојна кошула графичка долман тета

DEN 1.67

Достапно на барање

Извлекување и возбудливо графичко печатење ја истакнува оваа TRU само-двојна кошула. Сосема симпатична и случајна, оваа мета има заоблен полите на кошулата за да помогне да се создаде стилски изглед кој совршено се спарува со вашите омилени шорцеви, фармерки или хеланки. Со лесна ткаенина што е удобна, можете да ја поставите оваа маица под кардиган или џин јакна за најбрзи денови. Материјал : 90% полиестер/10% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 'и носи големина 1x. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со манжетни за ролни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт однапред; Закривена кошула полите. Плус големина двојна кошула графичка графичка Долман за жени од Tru Self.

Повеќе детали

Избор на купувачи