Ваша зона Детска ткаенина од сива лента за складирање, 10,5 10,5 10,75
Неодамнешно

Ваша зона Детска ткаенина од сива лента за складирање, 10,5 10,5 10,75

DEN 0.67

Достапно на барање

Создадете чиста и удобна просторија за вашето дете со канта за складирање на ткаенини од сива лента. Канти за отпадоци 10,5 "од 10,5 " до 10,75 "Големината нуди многу простор и нивната цврста, тркалезна рачка ви овозможуваат да ги повлечете од полиците и да ги лизнете назад со леснотија. Кога не сте во употреба, можете лесно да го преклопите корпата надолу стан и чувајте го зачувано. Канти се направени за да се вклопат со нашите главни теми или организаторите за складирање на коцки за зона и се дизајнирани со трајна полиестерска ткаенина што ја држи нивната форма. Со најразлични бои за избор, ќе бидете во можност За совршено да одговара на вашиот декор за дома кога ќе го организирате вашето дете со нашата зона сива корпа за складирање на ткаенини. Користете за чување облека за деца, играчки, книги или кој било друг неред. Кин има лесна рачка за носење на страна што го олеснува тоа што го олеснува За да го земете корпата каде и да треба да одите. Може да се користи со нашата зона или единици за организирање на коцка за складирање на коцки или независно. Коцките се склопуваат кога не се во употреба за да го зголемите вашиот простор. Достапно во различни бои за совршено да одговара на вашиот декор за дома. Направено од трајна полиестерска ткаенина што нема лесно да се крева, има добра отпорност на абразија и ја држи својата форма. Димензии : 10,5 "L x 10.5" W x 10.75 "H (26,5 cm x 26,5 cm x 27,3 cm).

Повеќе детали

Избор на купувачи