Бебе Девојче Момче Симпатична Цртан Филм Мечка Уво Палто Нога Со Качулка Патент Ромпер Топол Ромпер Комбинезон Облека За Облека
Неодамнешно

Бебе Девојче Момче Симпатична Цртан Филм Мечка Уво Палто Нога Со Качулка Патент Ромпер Топол Ромпер Комбинезон Облека За Облека

DEN 2.67

Достапно на барање

Големина : 59 Препорачана Возраст : 0-3 Месеци Биста : 56см/22.0" Ракав : 21см/8.3" Должина : 52см/20.5" Големина : 66 Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Биста : 60см/23.6" Ракав : 22см/8.7" Должина : 56см/22.0" Големина : 73 Препорачана Возраст : 6-9 Месеци Биста : 64см/25.2" Ракав : 23см/9.1" Должина : 60см/23.6" големина : 80 Препорачана Возраст : 9-12 месеци биста : 68см/26.8" ракав : 24см/9.5" Должина : 64см/25.2" комбинезонот Е удобен,дише и мека ткаенина Без пилинг. Лесно Се Облекува И Соблекува,Удобно За Носење,Го Прави Вашето Дете Да Се Чувствува Добро. Погоден За Повеќето Прилики : Ромпер / Комбинезон Е Погоден За Забава, Фотографија, Внатрешен, Надворешен, Одмор, Секојдневно Носење Итн. Бебе Комбинезон Девојка Лето. Долг Ракав Ромпер Пуловер Врвот. Забелешка : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликите Пред Да Купите, Ви Благодариме За Разбирањето. Работата Е Подобра : Ги Слушаме Повратните Информации Од Клиентите И Го Дотеруваме Секој Детал За Да Обезбедиме ,Вклопиме И Удобност.

Повеќе детали

Избор на купувачи