Машки Џеб за Билети 2-Парче Црн Модерен Костум Дти ДАРИЈА
Неодамнешно

Машки Џеб за Билети 2-Парче Црн Модерен Костум Дти ДАРИЈА

DEN 959.84

Достапно на барање

Мажи Црна ДТИ Бб Потпис Машки Костум Две Копчиња Билет Џеб Јакна 2 парче модерен одговара костум за целата сезона. Јакна : 2 копче, единечни гради, странични отвори, џеб за билети 4 џебови 3 со клапи, засечени ревери, вентилирани ракави со 4 копчиња со работни дупки за копчиња. Квалитетна целосна постава. Панталони : Панталони Со рамен преден фустан, наредени веднаш под коленото 2 задни џебови со копчиња, должина недовршена, внатрешен појас за засилување. Овие панталони доаѓаат со стандарден пад од 6 инчи во половината (НА ПР.ЈАКНА ОД 40 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ ќе дојде со панталони од 34 инчи). Половината може да се менува во или надвор до 2 инчи. Рака Прилагодена. - Конструиран со најдобри детали и највисок квалитет со врвна завршна обработка. 65% Поли 35% Вискоза. Сува чиста, Увезена, Направена во НР КИНА за Машки. Клуч : . Мажи Dti DARYA Тргување Црна 36 Редовни САД / 46 R ЕУ / W 30 "Целогодишна Употреба 2-парче костум модерно вклопување 4-копче машки Билет Џеб Мажи DTI DARYA Тргување Црно 36 Редовни САД / 46 R ЕУ / W 30" Во Текот На Целата Година Употреба 2-парче костум модерен одговара 4-копче машки билет џеб платно пред градите, за секоја пригода свадба, деловна конференција состанок, и матурска, Суво чиста само, Увезени. Прилагодено работни ракави манжетни копчиња, целогодишна употреба фустан костум, 2-Парче модерен фит блејзер и панталони, Тукс костум. Фина тропска тежина вештачка ткаенина Т/Р, Рачно зашиена околу џебовите на јаката и реверот, Јакна со Ревер. Машки Костум Јакна Со Две Копчиња, Јакна Со Едно гради, палто со блејзер со двојна страна, комплет фустан со две парчиња 2 копчиња обични рамни предни панталони доаѓаат со капка од 6 инчи, Необработени долни панталони за да ја прилагодат совршената должина. (Како Да Изберете Големина На Костум ) - изборот на Големина е само За НАС-големина на Костум (јакна). Големината на половината (панталони) е 6 инчи помала од големината на јакната. Ако не сте сигурни, ние силно ви предлагаме прво да се распрашате за големината. Можете да ни ја кажете вашата висина, тежина, обем на градите и обем на половината и ќе ја откриеме најдобрата големина за вас.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 271.84
Пофалбата: