Маслинки со голема вредност, мелено пимиенто и каперс, Оз
Неодамнешно

Маслинки со голема вредност, мелено пимиенто и каперс, Оз

DEN 99.84

Достапно на барање

Додадете посебен вкус и удар на вашите јадења со голема вредност Алкапарадо, мешавина од маслинки, мелено пимиенто и каперси. Додадете свеж удар на stasty на кој било оброк со овие здрави маслинки, Пимиенто и Каперс. Користете ги како врвот во вашите салати, сендвичи или чинија со зеленчук или едноставно уживајте во нив самостојно како брза освежувачка закуска. Тие одат одлично како гарнир на врвот на фили сирењето стек. Тие се исто така одлични за ориз со гулаб грашок и чорба од говедско месо. Тие доаѓаат натоварени во тегла што може да се врати што ги одржува вашите кисели краставички по секоја употреба. Уживајте во крцкавите и неодоливите вкусови со голема вредност Alcaparado. Зголемените производи за вредности им овозможуваат на семејствата прифатливи, висококвалитетни намирници и опции за потрошувачка на домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Одлична вредност Алкапарадо : Мешавина од маслинки, мелено пимиенто и каперси. Одлично како врвот на вашите салати, сендвичи или чинија со зеленчук. Може да се ужива како брза и освежувачка закуска. Доаѓа во тегла што може да се врати. Нето тежина 10 мл.

Повеќе детали

Избор на купувачи