Terra & Sky Women's Plus Shaze Sharte Shorte Recave Eventight Essential V-вратот маица, 2-пакет
Неодамнешно

Terra & Sky Women's Plus Shaze Sharte Shorte Recave Eventight Essential V-вратот маица, 2-пакет

DEN 2.33

Достапно на барање

Време е за освежување. Надградете ги вашите основни гардероба со оваа супер-мека V-врата од Tera Pullover Styling. Мека маичка плете. 58% памук/38% модал/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Маица со кратки ракави V-вратот 2-пакет за плус големина жени од Terra & Sky.

Повеќе детали

Избор на купувачи