Студената индустрија црвена афион смирувачка пена од плажа црн песок Фотографија 14, Дизајн на Денис Фрејтс
Неодамнешно

Студената индустрија црвена афион смирувачка пена од плажа црн песок Фотографија 14, Дизајн на Денис Фрејтс

DEN 1.67

Достапно на барање

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : растение; Ливче; Цвеќе; Цвет; Афион, плажа. Дизајн од Денис Фрејтс.

Повеќе детали

Избор на купувачи