Тетратка за широки правила за изрази во стил, 10,5 8.5
Неодамнешно

Тетратка за широки правила за изрази во стил, 10,5 8.5

DEN 2.67

Достапно на барање

Покажете ја вашата loveубов кон кучињата со тетратката за изрази во стилот на У-стилот 1, во кој има дизајн на кучиња со пастелна боја на предниот капак. Оваа тетратка е направена од одржливи материјали, има многу простор за белешки и ја прикажува вашата уникатна личност со POPS на боја и кучешка забава . Оваа тетратка има 80 страници со широко распространета, перфорирана хартија за лесно пишување и соработка. Забавниот дизајн на печатено кучиња од 4 C на предниот капак им носи живот и личност на вашите белешки. Сите сопственици на кучиња и loversубители на миленичиња треба да го додадат ова во својата колекција на канцелариски материјал . Сите наши тетратки се направени со одговорно извори на хартија и секоја набавка поддржува едно засадено дрво, непрофитна добротворна организација за животна средина што расте дрвја во земји низ целиот свет. Кога ја купувате оваа тетратка, влијаете врз природата, луѓето и дивиот свет ширум светот. Изрази со широко правило во стилот на У. За чиста, совршена солза. Хартијата е одговорна од овластени и одржливи шуми. Дел од секоја набавка ќе биде донирано на едно дрво засадено за да помогне во иницијативите за пошумување.

Повеќе детали

Избор на купувачи