Hankook Dynapro HP 235 60- V гума
Неодамнешно

Hankook Dynapro HP 235 60- V гума

DEN 1.67

Достапно на барање

Гума со високи перформанси за премиум SUV. Hankook Dynapro HP2 ги исполнува сите услови потребни за премиум SUV, вклучувајќи одлични влажни перформанси, низок шум, отпорност на низок тркалање и одлична гума за километража - само тркалото не е вклучено. Гаранција за облека : 65.000 милји. Страничен allид : Црно писмо. Гаранција за опасност од патот. Високо соединение на силика. Низок шум. Одлична сува и влажна влечење.

Повеќе детали

Избор на купувачи