Бесплатно собрание на женски преголема јакна за пафер
Неодамнешно

Бесплатно собрание на женски преголема јакна за пафер

DEN 639.84

Достапно на барање

Пронајден! Класик со ладно време што носи освежувачко ажурирање на вашата надворешна облека. Преголемата јакна за пуфери на слободното склопување е лесна со вистинската количина на топлина во студените денови. Дизајнот со високи јаки нежно го обвиткува вратот за дополнителна покриеност со обвивка отпорна на вода за да ви помогне да се исуши. Практичните џебови обезбедуваат складирање за мали најважни работи или држете ги рацете тости. Исклучиво на. Материјал : школка : 100% полиамид; Пополнете/поставете 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : преголем. Тежина : лесна. Должина : долга 24-1/2 ”. Јака : висока јака. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долги ракави со еластични манжетни. Ockебови : 2 предни џебови, 1 џеб за внатрешни работи има најважни работи. Карактеристики : отпорен на вода; наредени. Преголема јакна за пуфер на жените од бесплатно собрание.

Повеќе детали

Избор на купувачи