&М Камчиња Печатени Стадо Врата 18х30
Неодамнешно

&М Камчиња Печатени Стадо Врата 18х30

DEN 1.00

Достапно на барање

Овој одличен изглед на вратата од природен камен се постигнува со пренос на топлина што се собира на дното од рециклирана трошка гума. Стадото врвот костец нечистотија, што го прави овој вратата и убава и функционална. Овој подлога ќе се справи со нечистотија, остатоци и густ сообраќај со леснотија. За чистење, само тресење, вакуумирање или исклучување на цревото.Димензии : 18 L x 0,25 H x 30 W - Inchesweight : 6 Фунти-SKU : JMHF027 Користи : одлична површина за стружење чевли за четкање нечистотија, кашест снег и кал од чевли и чизми. Вклучува : Врата. Упатства За Нега : Брзо Протресете За Чистење. Материјал : Лице 100% Поли Назад 100% Рециклирана Трошка Гума. Земја На Потекло : Кина. Оваа нелизгачка надворешна/Внатрешна печатена собрана врата, исто така, може да се користи како тешка стругалка за чевли за влез. Печатената собрана површина обезбедува одлична површина за отстранување чевли за четкање нечистотија, кашест снег и кал од чевли и чизми, елегантниот дизајн додава добредојден изглед на вашиот влез. Лесно Изгребете ја нечистотијата, прашината, ронката, калта, тревата или снегот од чевлите. Издржливиот гумен материјал обезбедува стабилност на нелепење со максимален стисок за да ве спречи да се лизнете додека одите. Тежок и издржлив тепих тепих широко користен за сите временски услови.

Повеќе детали

Избор на купувачи