Kircuit 45w AC Адаптер Полнач Компатибилен Со HP Поток 14-ax067nr 14-ax022nr
Неодамнешно

Kircuit 45w AC Адаптер Полнач Компатибилен Со HP Поток 14-ax067nr 14-ax022nr

DEN 190.40

Достапно на барање

Kircuit 45w AC Адаптер Полнач Компатибилен Со HP Поток 14-ax067nr 14-ax022nr Kircuit Адаптер/Полнач/Моќ/Кабел специјално дизајниран и тестиран за да ги задоволи потребите за напојување на вашиот уред.производ направен со најквалитетни материјали.100% Сосема нов, адаптер За Замена за наведениот модел, Адаптерите За Кружни Кола се пренослив извор на енергија за кога сте во движење, дома или канцеларија. Овој адаптер е потврден и тестиран за да се осигура дека ќе работи со вашиот уред.Ве молиме проверете го вашиот модел пред купувањето.Ако не можете да го најдете вашиот модел овде, ве молиме контактирајте не со името на вашиот производ и информациите за моделот, ние ќе ви помогнеме да го пронајдете вистинскиот адаптер/ полнач. Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V, 50/60 Hz.Одлично за замена или патување назад. 100% Сосема Нов, Произведен со најквалитетни материјали (не-ОЕМ). Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. 100% Компатибилен со наведениот модел на уредот. 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 целогодишна гаранција за услуга. Брод Истиот или следниот работен Ден Загарантирана.

Повеќе детали

Избор на купувачи