Кејт Спајд Newујорк, женска насмевка Мал крст - розова
Неодамнешно

Кејт Спајд Newујорк, женска насмевка Мал крст - розова

DEN 320.00

Достапно на барање

Насмевката е вашиот најдобар додаток. Затоа го направивме овој со шик метален ланец идеален за прашкање над рамото и камчиња од камчиња што се подобрува со текот на времето. Никогаш нема да ја напуштите куќата без неа. Кејт Спајд Newујорк насмевка мал крст-KS-K5514-650. Материјал : 100% кожа. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 9,6 ”w x 6” h x 2 ”D. Ширина се мери низ дното на чантата . Тип на рачка : рачка на ланец; одвојлива, прилагодлива лента за вкрстено ниво. Затворање : Врвно затворање на патент. Надворешни детали : Хардвер со златен тон; Камче текстура. Детали за внатрешни работи : слотови за кредитни картички; одговара на тековниот i Phone; наредени. Кејт Спајд њујоршка женска насмевка торба. е посветена да понуди квалитетни производи со исклучителна вредност. За да се служи таа цел, овој производ не беше купен директно од производителот или неговиот овластен дистрибутер, туку од дилер на трети страни, придружено со строги контроли за да се потврди автентичноста и квалитетот на производот. Ако не сте 100% задоволни од набавката од која било причина, видете ја стандардната политика за враќање.- https : //www./returns.

Повеќе детали

Избор на купувачи