Тепих За Бања 47 € 20
Неодамнешно

Тепих За Бања 47 € 20

DEN 1.33

Достапно на барање

Спецификација : . 1.Материјал : Полиестер . 2.Големина : 19,68*47 инчи / 19,68*55 инчи . 3.Net тежина : 1,81 фунти / 2,09 фунти. 4.Пакување : ОПП торба . 5.Големина на пакување : За 17*11*3.15 инч / 17*13*3.15 инч. Карактеристики : . Мека и тешка шенила : грижете се за стапалата со најмека и најудобна шенила; Кадифен е дебел околу еден инч и помага да ги смирите стапалата и да ги загреете прстите на студениот под подолу. Добра апсорпција на вода : Густата шенила апсорбира дополнителна влага, ви помага да го одржувате подот чист кога излегувате од кадата, се туширате или стоите покрај мијалникот, а исто така помага подот во вашата соба да биде сув и чист, заштитувајќи го од влага или мувла. Анти-лизгање : дното против лизгање е направено од материјал поврзан со топло топење, кој е водоотпорен и без мирис. Зафатот на дното работи добро, не се лизга, и можете безбедно да го напуштите тушот или бањата. Внимавајте дното на тепихот да биде суво. Анти-избледување и брзо сушење : висококвалитетните ткаенини од микрофибер не само што се многу апсорбирачки, туку и брзо се сушат; покрај тоа, теписите се многу лесни за чистење и отпорни на избледување и може да се мијат и сушат во машина секогаш кога е потребно. Лесна нега : Рачно перење или ставање во машина за перење за лесна употреба. Машина за перење во ладна вода. Протресете го килимот така што ќе остане во првобитната форма. . Опис на пакетот : . 1* Бања Тепих Спецификација : 1.Материјал : Полиестер 2.Големина : 19,68*47 инчи / 19,68*55 инчи 3.Net тежина : 1.81 фунти / 2.09 фунти 4.Пакување : ОПП торба 5.Големина на пакување : За 17*11*3.15 инч / 17*13*3.15 Карактеристики на инчи : мека и тешка шенила : грижете се за вашите стапала со најмека и најудобна шенила; Кадифен е.

Повеќе детали

Избор на купувачи