Северна Каролина Св. Боја 12oz може да се полади, склопувачки
Неодамнешно

Северна Каролина Св. Боја 12oz може да се полади, склопувачки

DEN 2.67

Достапно на барање

Целосното обвивка во боја може да се полади со површина од отпечаток од 4 "x 8 ". Can Cooler одговара на 12oz конзерва и е изработен од висока густина 1/8 "Neoprene за да ви помогне да го одржите вашиот пијалок кул. Покажете го вашиот тимски дух следниот пат кога ќе имате потреба од ладилник. Официјално лиценциран со лига и тим . 12oz може да се лади. Чувајте го вашиот пијалок ладен, а рацете суви.

Повеќе детали

Избор на купувачи