Бела виолетова и таупе рачно изработена луксузна перница 20in 36in
Неодамнешно

Бела виолетова и таупе рачно изработена луксузна перница 20in 36in

DEN 191.04

Достапно на барање

Оваа шик и елегантна декоративна перница за фрлање е совршен начин да додадете цвета боја на вашиот простор. Зачудувачкиот дизајн го прави овој Плут бел виолетова и таупе рачно изработена луксузна перница. Ткаенината е мешавина од вискоза и постелнина. Перниците се рака *Боја : Бела виолетова и таупе *двострана перница *Невидливо куќиште за патент за прилагодена изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на шемата може да варира малку *Мерењата на перниците се цвест од цвест од. Внатре *перници вклучуваат ** хипоалергичен надолу алтернативна полицијална вметнување *суво чиста препорачана *содржина на ткаенина : 79%вискоза/21%постелнина *шема : геометриска бела виолетова и таупе рачно изработена луксузна перница 20in x 36in.

Повеќе детали

Избор на купувачи