Дизајн куќа Вентура Неиздржана суета со 1 врата со 2-врата со кабинет со единечен чинија цврсто бело култивиран мермер суета, внатре, еспресо
Неодамнешно

Дизајн куќа Вентура Неиздржана суета со 1 врата со 2-врата со кабинет со единечен чинија цврсто бело култивиран мермер суета,

DEN 9663.20

Достапно на барање

Додадете допир на современа кул со дизајнерската куќа 37-инчен Ventura Vanity Combo Set. Стил на мешање со функција, ова парче нуди модерен дизајн со чисти линии и прекрасно темно еспресо финиш, додека без напор го зголемува просторот за складирање за сите ваши најважни бања. Дебела граница на еспресо опкружува 2 целосно функционални фиоки со лесен хардвер за фиоки за летање и 1 врата од кабинетот што прикрива дарежлив простор, совршен за складирање на тоалети, материјали за чистење и многу повеќе. Со рамки на врата од цврсто дрво и фронтови за фиоки, оваа суета е вклучена во вклучен хардвер со сатен никел. Дизајнерскиот дом 37-инчен Ventura Vanity Combo сет има 1-годишна ограничена гаранција што штити од дефекти во материјали и изработка. 37 in. W x 22 in. D x 37,5 in. H. Многу складирање за тоалети за да го задржите вашиот countertop без нередот. 1 врата со модерен стил со 2 целосно функционални фиоки и една фиока за фигури за да се смести простор за суета Топ Боул. Потребно е собрание; Вклучен е суета. Достапно е комплет за поправка на допир (продаден одделно). Комплетот содржи 1 маркер, 1 стапче за полнење и 1 алатка - пластичен скриппер. Дел # 921387-ES. 1-годишна ограничена гаранција.

Повеќе детали

Избор на купувачи