Нулум навистина апстрактен килим на областа на дијаманти
Неодамнешно

Нулум навистина апстрактен килим на областа на дијаманти

DEN 1.67

Достапно на барање

Додадете допир на современата талент со овој апстрактен дизајн. Суптилните детали за едниот крај е совршен завршен допир на оваа уникатна шема. Наменети за нивната издржливост и леснотија на грижа, синтетички килими се совршен избор кога излевањето и постојан сообраќај на нозете се на врвот на вашиот ум дизајнирани со еластичност против секојдневно носење и сол Сообраќајни места во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Висината на елегантната и функционална 0,39 ”овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите. Препорачуваме да поставите подлога за килим што не се лизга на Nuloom под вашиот килим за да помогнете да се одржи во место. Ова не само што ќе додаде дополнително амортизирање, туку и ќе го продолжи животниот век на вашиот килим.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 640.00
Пофалбата: