Поостри Слика® Играчка Рк Простор Резервоарот ВОЈНИ ПРЕДВОДЕНА, 2. Гхз Далечински Управувач Битка Песни Со Флип Рампи
Неодамнешно

Поостри Слика® Играчка Рк Простор Резервоарот ВОЈНИ ПРЕДВОДЕНА, 2. Гхз Далечински Управувач Битка Песни Со Флип Рампи

DEN 3039.84

Достапно на барање

Нокаутирајте го противникот и видете кој ќе биде шампион! Користете ги рампите за превртување за да влезете под противникот и исфрлете ги од вас со притискање на копче! Возете ги повеќенасочните Вселенски Резервоари со далечински управувачи! Учествувајте во битката без кабел и од безбедно растојание. Користете турбо засилување за да ја зголемите брзината на секои 20 секунди и држете го противникот на прсти! Со Два Вселенски Резервоари и два далечински управувачи, оваа игра е совршена за играње со пријател! Погледнете чиј Вселенски Резервоар победува! Забавните ЛЕД светла и драматичните звучни ефекти ја одржуваат битката возбудлива! Гледајте го дуелот со тенкови додека не добиете победник! Нокаут-Користете ги рампите за превртување за да влезете под противникот и исфрлете ги од вас! Исфрлете ги со притискање на копче!. ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ-Возете ги повеќенасочните Вселенски Резервоари со далечински управувачи! Учествувајте во битката без кабел и од безбедно растојание. СВЕТЛОСНИ И ЗВУЧНИ ЕФЕКТИ-Забавни LED светла и драматични звучни ефекти чувајте ја битката возбудлива! Гледајте го дуелот со тенкови додека не добиете победник!. ТУРБО ЗАСИЛУВАЊЕ-Користете турбо засилување за да ја зголемите брзината на секои 20 секунди! Држете го противникот на прсти!. ПРЕДИЗВИК ПРИЈАТЕЛИ - со Два Вселенски Резервоари и два далечински управувачи, оваа игра е совршена за играње со пријател! Погледнете чиј Вселенски Резервоар победува!.

Повеќе детали

Избор на купувачи