Единствени поволни цени за женски карирани кошула со долги ракави и панталони со меки ланги за спиење
Неодамнешно

Единствени поволни цени за женски карирани кошула со долги ракави и панталони со меки ланги за спиење

DEN 2.33

Достапно на барање

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење. Оваа пижама за пижами за жени е изработена од супер мека ткаенина, удобна, дишејќи и пријателска за кожата, што го прави погодно да се вклучите/исклучувате, да ве одржуваме прилично и удобно цел ден. Овој сет на пижами е направен од мека ткаенина за удобност, дишење и ткаенина пријателска со кожата за добар ноќен сон. Карирана шема за поголем интерес, погодна за облека или облека за спиење. Мерење (во инчи) Меѓународна големина (инчи) ГИРТ за градите Пологата на половината hip girth панталони половини 39 3/8 38 5/8 41 3/8 24 3/8s 41 3/8 40 1/2 43 1/4 26 3/8m - 43 3/ 4 42 7/8 45 5/8 - - 28 3/4 L 46 1/8 45 1/4 48 - 31 1/8xl 48 3/8 47 5/8 50 3/8 - - 33 1/2 Единствени поволни цени за женски карирани кошула со долг ракав и панталони меки зачудувачки облека за спиење поставуваат 95% полиестер 5% спандекс. Увезени. Карирана шема. Есен/зима. Редовно вклопување. Машина за перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи