Гејл шема печати ткаенина модерна lovesубов
Неодамнешно

Гејл шема печати ткаенина модерна lovesубов

DEN 5248.00

Достапно на барање

Ова сака со своите аголни хромирани нозе и конструкција на цврсто дрво, нуди стабилност и стил. Оружјето со пена, седиштето и задниот дел од оваа издржлива шема за печатење на фабрики, го прават пријатна, удобна опција за седење за вашите гости. Современиот изглед и разновидноста на боите на моделот му даваат на ова парче разноврсност да го надополни секој декор на просторијата. Карактеристики на детали за производот на хромирани нозе Дизајн : Потребно е стандардно склопување : Да, материјал за тапацир Материјал за тапацир : Полиестер мешавина тапацир детали за материјал : Синтетичка ткаенина Гејл шема за печатење ткаенина модерна loveубовна.

Повеќе детали

Избор на купувачи