Резиме Сад Одвод Решетката Организатор За Кабинетот Метал Челик Сад За Складирање Држач Држач За Кујна, Шкаф, Маса
Неодамнешно

Резиме Сад Одвод Решетката Организатор За Кабинетот Метал Челик Сад За Складирање Држач Држач За Кујна, Шкаф, Маса

DEN 1.67

Достапно на барање

Опис : . Материјал : пп. Големина : 15*14см/5.9*5.5". Стил : Модерен. Карактеристика : Еколошки. Употреба : Чаша Сад Садови Садови Дренажа Носителот. Пакет Листа : 1pc Кујна Организаторот Држач Решетката. Функција : . 1.Изграден со скелет од нерѓосувачки челик и висококвалитетна пластична плоча, го прави без ' рѓа, цврст, издржлив и лесен одводник. 2.Европска едноставна форма, на дното на шупливиот дизајн, лесна за одвод;. 3.Околу дизајнот на багажникот, одвод на вода, спречување на одгледување на бактерии; ориз сад наредени магацинот, заштедите простор;. 4.лесна инсталација, отстранлив, удобен за складирање. 5.Може да вклучи повеќе кујнски работи, дизајнот со двоен слот е прилагоден за мијалникот со двоен слот. Забелешки : . 1.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. 2.Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење. 1.Изграден со скелет од нерѓосувачки челик и висококвалитетна пластична плоча, го прави без ' рѓа, цврст, издржлив и лесен одводник. 2.Европска едноставна форма, на дното на шупливиот дизајн, лесна за одвод;. 3.Околу дизајнот на багажникот, одвод на вода, спречување на одгледување на бактерии; ориз сад наредени магацинот, заштедите простор;. 4.лесна инсталација, отстранлив, удобен за складирање. 5.Може да вклучи повеќе кујнски работи, дизајнот со двоен слот е прилагоден за мијалникот со двоен слот.

Повеќе детали

Избор на купувачи