Sunhillsgrace Стрес Олеснување Играчка Аби Фестивал Мали Пчели Мали Животни Антени Глава Коса Бенд Перформанси Реквизити
Неодамнешно

Sunhillsgrace Стрес Олеснување Играчка Аби Фестивал Мали Пчели Мали Животни Антени Глава Коса Бенд Перформанси Реквизити

DEN 399.20

Достапно на барање

За Големината : Единицата Со Кинеска Големина Е Различна Од големината НА САД, 1 инч=2,54 см; 10 инчи=25,4 см;Можете Да ја Процените Вистинската Големина Со Конверзија;Ве Молиме Проверете Ги Деталните информации Пред Нарачката.Ако Не Сте Сигурни Во Големината,Ве Молиме Испратете Ни Порака;Стоката Се Испраќа Од Соединетите Држави, А Пакетот Се Очекува Да Биде Примен На Фестивалот 7-15 Дена Мали Пчели Мали Животни Антени Глава Коса Бенд Перформанси Просперитетни Карактеристики : квалитетот на нашите производи ќе биде строго контролиран во иднина. Можете да ни поставите какви било квалитетни прашања, а ние ќе одговориме на нив за вас уникатен дизајн : интересни и креативни, елегантни украси носат уметничка атмосфера на вашата индивидуа; ова е многу уникатно и ќе го привлече вниманието на туриститематеријали : пријателски материјали, мазни површини и светли бои, секоја во добра состојба и проверена пред пакувањеме, на вашиот пријател многу ќе му се допадне овој подарок бидејќи е премногу зависенсамо е многу погоден за лична употреба или како подарок за добри пријатели. Овој производ е многу карактеристичен.Абе Фестивал Мали Пчели Мали Животни Антени Глава Коса Бенд Перформанси Пропсматеријал : крпа боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 20gpackage големина : 12x2x27cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Производите вклучуваат : 1x мали пчелни антени За глава Најдобар Подарок за Деца. Обезбедување Квалитет, Безбедност И Безопасност. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Ве Молиме Погледнете Ги Деталните Упатства Пред Да Нарачате.

Повеќе детали

Избор на купувачи