Панталони за прицврстувачи на машкиот сидро на Рибок, до големина 3XL
Неодамнешно

Панталони за прицврстувачи на машкиот сидро на Рибок, до големина 3XL

DEN 2.00

Достапно на барање

Машката „сидро“ на Рибок е совршен за активни денови или секојдневно секојдневно облекување со пет џебови за стилски изглед во движење. Овие панталони нудат мазно, опуштено вклопување со совршена количина на истегнување направено од 100% полиестер (двојно плетено). Дизајнирано со зашилена нога, пикадо на задниот дел од пантоловата, невидлива страна патент. Овие панталони имаат џебови за заварување, како и јамки на ременот. Тие се најдобрата комбинација на стил, удобност и погодност. Ова се панталони за одење без разлика дали се упатувате да извршите грешки или само сакате да се дружите наоколу. Пет џебови. Невидливиот страничен патент. Мала мрежа. Затегнат.

Повеќе детали

Избор на купувачи