Бела плус осветлена хидрантна емулзија од Кларинс за жени - 2. Оз емулзија
Неодамнешно

Бела плус осветлена хидрантна емулзија од Кларинс за жени - 2. Оз емулзија

DEN 869.44

Достапно на барање

Оваа хидрантна емулзија обезбедува сјај и хидратација. Млечната текстура и флуидноста создаваат кадифено, мазно сатенско чувство на свила. Матната завршница ја олеснува примената на шминка и го прави да трае подолго. Млечната текстура и флуидноста создаваат кадифено, мазно сатенско чувство на свила.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 1.67
Пофалбата: