Момци лиценцирани поли -пижами за спиење сет, достапен во ликови
Неодамнешно

Момци лиценцирани поли -пижами за спиење сет, достапен во ликови

DEN 1.67

Достапно на барање

Вашето малечко ќе ја обожава перницата и шарената графика на овој официјално лиценциран сет за спиење на пижами. И TEE со долги ракави и панталони што одговараат се вклучени во овој сет, и обајцата се изработени од мек и траен полиестер. Tee има голема графика од предната страна и пријатна сет на термички долги ракави за потпевнување, додека пантолоните имаат сеопфатна графика и нелишта покриена со еластична лента за половината. Овој сет на пижами е одличен за спиење, лежење низ куќата, и играње. Available in LEGO Ninjago, DC Comics Batman, Batman V Superman, LEGO Superheroes, LEGO Star Wars, Marvel Avengers, Spiderman, Star Wars, Teenage Mutant Ninja Turtles, Tube Heroes, Justice League, Supeman, Flash, Power Rangers, Dragons Night Fury, и тинејџерски титани. Момци за лиценца Поли пижама сет, достапен во 19 карактери : кошула : 100% полиестер. Панталони : 100% полиестер. Сет за пижами за момчиња. Сеопфатно печатење на разни знаци или логоа. Стенд-ап јака. Долги ракави . Меко руно. Затворање на копчето. Покриена, еластична лента за половината. Достапно во 6 отпечатоци од знаци. Измијте пред да носите, свртете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, до отпорност на мало пламен, користете детергент, не користете сапун, белило што не е хлор кога е потребно, да се смали сув низок, нежен циклус, суво суво ниско, не железо.

Повеќе детали

Избор на купувачи