Едно парче костим за капење со патент
Неодамнешно

Едно парче костим за капење со патент

DEN 0.67

Достапно на барање

Инстант талент покрај базенот кога ќе се лизнете во овој живописен патент со едно парче костим за капење од YMI. Освежувачки надграден со неонски патент и печатење змија, овој костум е сигурен дека ќе биде шоу -шоу под сонцето. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Отстранливи меки чаши. Умерено покритие. Квадратно деколте. Сеопфатно печатење змија; Функционален акцент на патент однапред. Наредени. 85% полиестер/15% спандекс. Машина за перење. Не паѓајте суво. Увезени. Костим за капење со змии од змии, за жени од YMI.

Повеќе детали

Избор на купувачи