Mohawk Home Prismalic Stella Pink Pink Современа лента за печатење со прецизност, 8'x10 ', розова
Неодамнешно

Mohawk Home Prismalic Stella Pink Pink Современа лента за печатење со прецизност, 8'x10 ', розова

DEN 3.00

Достапно на барање

Вертикални остро заоблени ленти во весела розова нијанса играат на килимот Стела на Мохавк. Ставете го во спална соба или соба за гости за да додадете женствена естетика. Повторувајте го вашиот простор со овој еколошки килим изработен од полиестерско предиво од Еверстранд. 100% полиестер (Everstrand Pet). Цитната подлога со точна или слична големина на вашиот килим е од суштинско значење за одржување на вашиот килим привлечен и долготрајно. Мохавк секогаш препорачува употреба на подлога за килим отпорна на лизгање под вашиот килим . Мерки : 8'x10 'Висина на купот : 0,41 инчи. Прецизната боја на инјектиран исечен куп изработен од Ever Strand Non-Skid La Tex Recoding обезбедува зафат и му помага на килимот да остане на место. Дамки и избледени отпорни влакна. Семејна соба; Кујна; Трпезарија; Домашна канцеларија; Спална соба; Дневна соба; Гејмерска соба; Подрум; Соба за перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи