Луксузен луксузен ватирана алт перница поставена во повеќе големини
Неодамнешно

Луксузен луксузен ватирана алт перница поставена во повеќе големини

DEN 639.84

Достапно на барање

Овој луксузен луксузен ватиран алтернативен сет од 2 перници ќе ви обезбеди поддршка и удобност што ви е потребна за совршена ноќ на спиење. Овие перници нудат уникатен обликуван, прилагодлив дизајн, имајќи го предвид решението за спиење на сите. Има 300 броење на нишки ватирана 100% памучна покривка што обезбедува дополнителна удобност и мекост. Исполнето со премиум 100% хипоалергичен полиестерски кластер фибер -фила што ќе ви обезбеди прилагодлива поддршка, мансарда што ќе ви ја даде таа дополнителна удобност зошто спиете. Алтернативната перница со прекрасен ватиран е совршена за сите позиции на спиење, без разлика дали сте стомак, заспано или странично спиење. Достапно во 4 големини за да одговара на сите ваши потреби за постелнина. Овие перници можат од време на време да се ставаат во фен, за да се одрази полиестерското влакно за континуирана поддршка. Beautyrest quilted памук надолу алтернативен сет на перници од 2 во повеќе димензии : Премиум 300 конец за броење дијамант со ватиран памук, со кабел од 2 инчи. Преполн со поддршка на 100% хипоалергично надолу алтернативно полиестерско влакно ќе ви обезбеди целосна удобност. Дијамант ватиран памучен покритие и 2 -инчен кабелски густ, ја подобруваат поддршката што ви обезбедува крајна мансарда, удобност на овој сет на перници. Алтернативното пополнување дава формалив, прилагодлив систем за спиење на дизајн, зошто луксузните памучни перници ве удобност за да можете да спиете мирно. Обезбедена со 5 -годишна гаранција од доверлив бренд, да, доверба во Beauty Rest. Погоден е да биде машинско миење во ладна вода и да се сува суво на тивок оган за да се обезбеди свежина. Сет од 2 перници за сите позиции за спиење. Стандардни мерки за големина : 17 мл Пополнете. Стандардни/мерки за големина на кралицата : 19 мл Пополнете. Мерки за големина на кралицата : 21 мл Пополнете. Мерки за големината на кралот : 25 мл Пополнете.

Повеќе детали

Избор на купувачи