Дизајн куќа Истпорт II широко распространета тапа за бања мат црна боја
Неодамнешно

Дизајн куќа Истпорт II широко распространета тапа за бања мат црна боја

DEN 3.33

Достапно на барање

Дизајнерската куќа Истпорт II широко распространета тапа за бања доаѓа во прекрасна мат црна завршница и е практична и стилска. Тоа е широко распространет дизајн со (2) рачки ќе ја задржат вашата бања едноставна, модерна и лесна за чистење. Оваа тапа тече на 1,2 галони во минута на 60 psi и користи висококвалитетен керамички кертриџ кој ќе протече помалку од класична тапа на топчести вентили. Тапата е инсталирана со три дупки за монтирање и максимална дебелина на палубата од 1,19 in. Достигнувањето до достигнување е 4,94-во. Висината на плунката е 7,88-во. Дизајниран и произведен од Дизајн Хаус, доверлив извор за квалитетно осветлување, хардвер, водовод, кујна и производи за бања за секој вкус и буџет. Доаѓа со 5-годишна гаранција за ограничена гаранција и живот за да се заштити од дефекти во материјалите и изработката . Оваа тапа е во согласност со CUPC. Дизајн со двојна рачка со висина од 7,88 инчи. Издржлив кертриџ за керамички диск. 1,2 галони во минута стапка на проток на 60psi. CUPC и ADA во согласност. 5-годишна гаранција со ограничена гаранција/животна завршница.

Повеќе детали

Избор на купувачи