Атлетски работи Графичка маица со кратки ракави, големини 4- & плус
Неодамнешно

Атлетски работи Графичка маица со кратки ракави, големини 4- & плус

DEN 2.33

Достапно на барање

Вашиот спортист е подготвен за вежбање или за омилени активности со оваа симпатична графичка маица од атлетски дела. Изработена во ткаенина од памук, со дише, оваа девојка има кул графички принт со класична силуета со краток ракав. Исто така, лесно се спарува со нејзините омилени шорцеви или хеланки за комплетен спортски стил - да! Материјал : 60% памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Маица за кратки ракави на девојчињата од атлетски дела.

Повеќе детали

Избор на купувачи