Маица со кратки ракави на Gildan Aquaf Performance
Неодамнешно

Маица со кратки ракави на Gildan Aquaf Performance

DEN 3.33

Достапно на барање

Gildan Mens Aquafx изведба со кратки ракави со кратки ракави. Оваа 100% вртена полиестерска мета има мекост на памук со перформанси за мозоци од поли. Совршено за спорт или секој ден носење. Маица за мажи Aquafx. Aquafx за сува, ладна удобност. Јака на ребра. Анти-микробни својства. Двоен ракав за игла и долниот полите.

Повеќе детали

Избор на купувачи