Аризона кардинали лиценциран амблем на тимот на алуминиум во целосна боја
Неодамнешно

Аризона кардинали лиценциран амблем на тимот на алуминиум во целосна боја

DEN 1.33

Достапно на барање

Изгледа одлично на кое било возило или тврда површина. Вклучува целосна поддршка за лепило за лесна кора и апликација за стапчиња. Големината варира според дизајнот (приближно 4 "x 3 "). Нема да ја оштети површината на возилото. . NFL Arizona кардинали обоен амблем.

Повеќе детали

Избор на купувачи