Без граници на екипажот на екипажот со долги ракави на јуниори
Неодамнешно

Без граници на екипажот на екипажот со долги ракави на јуниори

DEN 193.44

Достапно на барање

Поставете го или облечете го самостојно, во секој случај, сигурно ќе удрите во стилот на домашен терен без екипаж на граници. Стилизирајте ги со удобни, преголеми џемпери или слој со вашите омилени јакни за ладен, обичен изглед што ќе го сакате. Исклучиво на. Материјал : 89% полиестер/11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина s. Fit : Опремена. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои; Плеска ткаенина со ребра. Ребрека екипаж за жени од без граници.

Повеќе детали

Избор на купувачи