Машина за веслање на отпорност на вода Aukfa, lbs. Капацитет, ЛЦД -монитор тренинг за опрема за домашна салата, жолта
Неодамнешно

Машина за веслање на отпорност на вода Aukfa, lbs. Капацитет, ЛЦД -монитор тренинг за опрема за домашна салата, жолта

DEN 0.33

Достапно на барање

Оваа машина за веслање го доставува интензитетот на тренингот за веслање на езерото во вашата домашна салата. Користејќи вода како форма на отпор, оваа машина за веслање на вода обезбедува тивко, мазно и природно чувство на веслање. Прилагодувањето на отпорот е флексибилно со истурање вода во резервоарот или вода за цицање надвор од резервоарот (со вклучена пумпа). Доаѓајќи со ЛЦД -монитор, можете да бидете известени за вашиот SPM, калории, време и оддалеченост. Со тркала за транспорт прикачени на неа, машината е лесна за пренесување на посакуваната област за складирање. Функција : Се одликува со тркала за транспорт за лесно движење и едноставно ги крева на крајот и ги чува надвор од патот против вашиот wallид или плакарот кога не е во употреба. Лесно прилагодете ја отпорноста на водата со додавање вода во резервоарот или со вадење вода од резервоарот со помош на вклучената пумпа. Доаѓајќи со седиште со пена со висока густина, кое е ергономски обликувано за да обезбеди утеха за време на долгите вежби. Вклучен е лесно соберете го велосипедистот со вклучен чекор-по-чекор. Број на пакет : 2. Потребно е склопување : Да. Должина : 82 ". Висина : 18". Дијаметар на резервоарот : 21,5 ". Димензии на седиштето : 12" L x 10 "W. Растојание од седиште до земја : 15.3". Способност за тежина : 300 lb.

Повеќе детали

Избор на купувачи