Декор за кума за куќи Аква сино патување ве прави побогати куфери и цртање на глобус
Неодамнешно

Декор за кума за куќи Аква сино патување ве прави побогати куфери и цртање на глобус

DEN 1.33

Достапно на барање

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација . Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Кејти Дует.

Повеќе детали

Избор на купувачи